Menu

Czy nowoczesne soczewki lepiej dbają o nasze oczy?

23 sierpnia 2017 - Bez kategorii

Niegdysiejsze soczewki kontaktowe nie zawsze były i wygodne, i bezpieczne dla naszych oczu. Dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej, ponieważ nie tylko jednodniowe, ale również tygodniowe czy miesięczne soczewki są w stanie zapewnić ogromny komfort ich noszenia. Wielu ludzi, którzy chociaż raz spróbowali soczewek, więcej nie chcieli powracać do noszenia okularów nawet w domu, kiedy możemy pozwolić sobie na pełen luz. To jednak nie wszystko, ponieważ zastosowanie nowoczesnych technologii jest w stanie zapewnić nam pełne bezpieczeństwo.

Na jakie soczewki się decydować?

Jeśli chcemy zapewnić sobie komfort oraz pewność, że nasze oczy są pod odpowiednią opieką, powinniśmy stosować najlepiej jednodniowe soczewki renomowanych producentów, takie jak Accuvue Oasys 1-Day . W tym wypadku mamy do czynienia z soczewkami o bardzo wysokiej przepuszczalności tlenu oraz z najlepszym filtrem promieni UV, dostępne będą zarówno w mocach ujemnych oraz dodatnich. Właśnie tutaj znajdziemy również zastosowanie nowoczesnych technologii – Hydralux. Producentem tych dokładnie soczewek jest doskonała firma Johnson&Johnson.

Czy można kupować soczewki przez Internet?

Często wydaje nam się, że najodpowiedniejszym miejscem do kupowania tego typu przedmiotów jest sklep stacjonarny czy apteka. Nic bardziej mylnego – w sklepach internetowych znajdziemy te same produkty w znacznie lepszych i atrakcyjniejszych cenach, których z pewnością nie zaproponują nam nawet w sklepach wprost od producenta. Również w Internecie znajdziesz dokładne opisy poszczególnych produktów, a także pomoc konsultantów.

2 myśli nt. „Czy nowoczesne soczewki lepiej dbają o nasze oczy?

Anna

Możliwe, że chyba spróbuję takiej opcji z internetowym sklepem.

Odpowiedz
damian

Polecam internetowe sklepy, sam próbowałem, są najlepsze

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *