Menu

Czy osoby z prezbiopią są skazane na okulary?

9 sierpnia 2017 - okulary

Często nam się wydaje, że jeśli chorujemy na coś, to jedynie klasyczne i najbardziej tradycyjne rozwiązania będą przeznaczone dla nas. W rzeczywistości jednak wiele nawet bardzo uciążliwych dolegliwości ma zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania, do których trzeba jednak dotrzeć samodzielnie i również samemu przekonać się o ich skuteczności oraz przydatności. Tak jest na przykład w przypadku ludzi chorujących na prezbiopię – dzięki nowoczesnym produktom, pochodzącym od najlepszych firm zajmujących się produktami do oczu, nie są skazani na noszenie przez całe życie niewygodnych i nie zawsze twarzowych okularów.

Jakie jest rozwiązanie?

Rozwiązanie tak naprawdę jest bardzo proste i nie trzeba go szukać nigdzie daleko. Odpowiedzią na potrzeby ludzi są soczewki kontaktowe Biofinity Multifocal , które zapewniają doskonałą ostrość widzenia bez względu na to, w jakiej odległości od nas znajduje się oglądany przedmiot. Co lepsze, wystarczają na miesiąc użytkowania, w ofercie dostępne są różne moce, zarówno dodatnie, jak i ujemne, zapewniają pełen komfort dzięki technologii Aquaform i Balanced Progressive, a dodatkowo również korygują powstałą wadę.

Czy trudno przyzwyczaić się do soczewek?

Zawsze początki nie należą do łatwych, jednak dzisiejsze soczewki nie sprawiają kłopotów z ich aplikacją, niewysuszaną samego oka, również ich zdejmowanie jest szybkie, bezbolesne i bezproblemowe. Wystarczy dosłownie chwila, aby nie chcieć więcej żadnego innego produktu.

2 myśli nt. „Czy osoby z prezbiopią są skazane na okulary?

damian

I okulary odchodzą w zapomnienie

Odpowiedz
Anna

Muszę mamę przekonać do soczewek, bo się męczy z okularami.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *