Menu

Zapewnij swoim oczom maksymalny komfort

9 sierpnia 2017 - soczewki

Już od dawna okulary przestają być uważane za zło konieczne, na jakie jesteśmy skazani, jeśli posiadamy jakiej określone wady wzroku czy choroby oczu. Dzisiaj okulary stanowią bardziej ozdobę, niż faktycznie służą. Skutecznie zastępowane są przez soczewki kontaktowe, dzisiaj bijące rekordy popularności wśród wszystkich, którzy wymagają niewielkiej pomocy, aby wszystko dokładnie widzieć. Nawet jeśli nie jesteśmy z początku przekonani do takiego rozwiązania, szybko możemy przekonać się, że jest to naprawdę wygodne rozwiązanie. Trzeba jedynie odpowiednio dobrać produkt do swoich potrzeb.

Delikatne i komfortowe

Noszenie soczewek jest dzisiaj naprawdę bardzo wygodne praktyczne – dzięki nim nasze oczy zyskują również dodatkowa ochronę oraz nawilżenie, których z oczywistych przyczyn nie otrzymamy w przypadku okularów. Niektóre firmy wręcz specjalizują się w tworzeniu produktów dla oczu wrażliwych, tak jak firma Johnson&Johnson, produkująca na przykład Accuvue Oasys 1-Day . W przypadku soczewek można je naprawdę dobrze dobrać do swoich indywidualnych potrzeb.

Jednodniowe czy miesięczne?

O tym, jakich soczewek potrzebujemy, decydujemy oczywiście sami. Oczywiście pod uwagę w takich przypadkach trzeba koniecznie brać warunki, w jakich z nich korzystamy oraz częstotliwość. Jeśli masz problemy z oczami, lepiej sprawdzą się jednodniowe soczewki, zawierające dodatkowe, nawilżające substancje, dzięki którym nasze oko nie będzie wysuszone i nie będzie sprawiało bólu, nie będzie również szczypać czy piec.

2 myśli nt. „Zapewnij swoim oczom maksymalny komfort

damian

Uwielbiam takie właśnie rozwiązania!

Odpowiedz
Anna

Korzystam właśnie z takich jednodniowych soczewek, są super

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *